parallax background

Web Hizmetleri


SEO bir süre yaptığınız bir şey değildir. Her şeyi doğru yaptığınızda olan şeydir.

elif-saltik-design-web-tasarim

Web sitesi tasarımı

Web Sitesi’nin yapımı kadar (Bireysel, Kurumsal veya E-Ticaret Sitesi) bakımı ve güncellenmesi de (Yedek alımı, sayfa düzenlemeleri, blog, portfolyo vb paylaşımları, arıza giderimi, güvenliği gibi) bir o kadar önemli ve gereklidir.

Günümüz internet alışkanlıklarından doğan ihtiyaçları markanız altında sağlarken, sürdürülebilir olması ve her an doğabilen yeni ihtiyaçlara da çözüm sunabilmesi çok önemlidir. Dijital tasarımların arttığı günlerimizde kullanıcı deneyimlerine göre tasarım yapmak kavramı ciddi bir önem halini aldı. Artık internet üzerinden bulunmaktan daha ziyade sizin sitenizi bulan ziyaretçinin sitenizde vakit geçirmesi, arama motoru algoritmalarında çok daha önemli.

Doğru işlemler ile çözüm aslında size çok yakın. Aranıldığında bulunan ve ziyaretçilerin web sitenizde kalma oranını arttırmaya ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişim‘e geçin.

iletişim
elif-saltik-design-seo2

Arama motoru optimizasyonu (SEO)

Nedir Bu SEO?

Türkçesi “Arama Motoru Optimizasyonu” olan SEO (Search Engine Optimization), dijital pazarlama stratejinizin en kilit alanlarından biridir. SEO kim olduğunuzu değiştirmez, ancak sizi daha görünür kılar. Web sayfalarınızda yapılacak arama motoru optimizasyonu çalışması ile arama motorları sonuç sayfalarında organik olarak daha önde yer alırsınız.

Dijital dünyanın dinamiklerine hakim bir ekip olarak yaptığımız analizler sonucu firmanızın hedef kitlelerine ulaşması için neye ihtiyaç duyduğunu keşfediyor, sayfanızın ziyaretçi sayılarını ve arama motorlarındaki görünürlüğünü organik olarak artıracak bir çalışma planıyla hareket ediyoruz.

 • Tıklama Başına Reklam (TBM)
 • Maliyetlerinizi Azaltır
 • Organik Sonuçlarda Sıralamanızı Yükseltir
 • Bilinirliğinizi Artırır
 • Reklam Giderlerinizi Azaltır
 • Kalıcı Sonuçlar Elde Etmenizi Sağlar
 • Yatırım Getirisi (ROI) Yüksektir
elif-saltik-design-seo

ADS Google reklam stratejileri

Öncelikle, kısaca Adwords reklamlarının nasıl ilerlediğini ve ne işe yaradığını özetlemekte fayda var. Google tarafından oluşturulmuş olan bu hizmet bir çeşit reklam verme mantığı ile ilerliyor. SEO hizmeti ile belirli bir zaman içerisinde Google sıralamasında yükselebilirken Adwords ile bu süreci çok daha hızlı hale getirebilirsiniz. Yükselmek istediğiniz anahtar kelimeyi istediğiniz alanlara konumlandırabilir ve reklam saatlerini belirleyebilirsiniz. Fakat bunun bir uzman tarafından yapılması kazancınızı neredeyse iki katına çıkartacaktır. Normal bir kullanıcı, ayarlamaların hepsine hakim olamadığı için 100₺’lik bir bütçe ile 10 tıklamaya ulaşırken bir uzman sizi 20 tıklamaya kolaylıkla ulaştırabilir.

Adwords reklamları sayesinde tahmin ettiğinizden çok daha geniş kitlelere ulaşabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Marka değeriniz her gün biraz artarken sitenizin trafiği de buna orantılı olarak yükselecektir. Böylelikle web siteniz, markanızın en iyi yansıması haline gelecektir.

elif-saltik-design-sosyal_medya2

Sosyal medya yönetim ve stratejileri

Sosyal Medyanın Gücünü Keşfedin!

Sosyal medya kanallarının son kullanıcıya hitap ettiğini ve B2B  şirketler için daha önemli olduğunu düşünebilirsiniz, fakat B2B pazarlama iletişimi olan şirketler için de sosyal medya hesap yönetimi oldukça kıymetli. Müşterilerinizin sizden güncel haberler beklediğini veya potansiyel müşterilerinizin sizleri keşfetmek için sürekli aramalar yaptığını unutmayın. B2B pazarlama iletişiminin dinamiklerinin farklı olduğunu biliyor, sizin için en uygun mecralarda ve doğru içerik stratejisiyle hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 • İş Ortaklarınızla Etkileşime Geçiyoruz
 • Rakiplerinizi İzliyoruz
 • Tüm Trafiği Web Sitenize Çekiyoruz
 • Markanızın Arama Motoru Sıralamasını Geliştiriyoruz
 • İş Ortaklarınızla Etkileşimi Oluşturarak Güven Yaratıyoruz
 • Kendi Pazarınızın Lideri Olmanız İçin Görsel ve Video Ağırlıklı İçerikler Üretiyoruz

Günümüzün büyük bir bölümünü sosyal medya kanallarında geçirdiğimiz konusunda hemfikiriz. Satın alma kararlarımızın büyük bölümünü sosyal medya ve yeni dünya düzeni etkiliyor. Dünyamız artık 0 ve 1’lerin dünyası, bit bit tanımlandığımız, arkada dijital izler bıraktığımız bir dünya. Hepimizin alışkanlıkları, kullandığımız ve öncelik verdiğimiz sosyal medya kanalları farklı. Dijital pazarlama bölümüne geldiğimizde ise sosyal medyanın gücü daha da fazla.

 • Müşterilerinizle Sosyal Medyada Etkileşime Geçiyoruz
 • Rakiplerinizi İzliyoruz
 • Sosyal Medyadan Web Sitenize Trafik Çekiyoruz
 • Ücretli Reklamlar ile Marka Bilinirliğinizi Artırıyoruz
elif-saltik-design-e-mailing

E-posta mailing yönetimi

E-Posta Pazarlama (E-Mail Marketing)

Sürekli gelişen ve değişen online ortamda, bir ürün veya hizmetin tanıtılması, kampanya haberlerinin paylaşılması ve marka bilinirliğinin artırılması noktasında e-mail pazarlama en etkili pazarlama kanallarından biridir. Özellikle dönemsel kampanyaların tüketiciyle paylaşılmasında etkili bir rol oynayan e-mail pazarlama, doğru bir stratejiyle yüksek bir kazanım sağlayabilir.

En yaygın e-mail pazarlama yöntemlerinden biri newsletter (bülten) olarak bilinir. Newsletter sayesinde hem kampanya bilgileri tüketiciye ulaştırılır hem de haber bülteni gibi kullanılarak marka bilinirliği yaygınlaştırılır.


Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir.
BUY NOW